Dostępna pralka – czyli nakładki na pralki od firmy Whirlpool

Tym razem Informacja z tematu AGD. Firma Whirlpool, jeden z większych producentów sprzętu AGD, zainicjowała akcję o ciekawej nazwie „Sięgnij po 6-ty Zmysł”. Akcja promuje specjalne nakładki na pralki i kuchenki mikrofalowe tego producenta. Już niebawem na blogu pojawi się test i dokładny opis tego rozwiązania, a poniżej notka informacyjna.

Marka Whirlpool przy współpracy z Polskim Związkiem Niewidomych wprowadza na rynek specjalne nakładki na panele sterujące pralek i mikrofali. Mają one kształt prostokąta wielkości panelu programatora z wyciętym otworem na pokrętło (lub pokrętła). Na brzegach otworu umieszczone są wypukłe oznaczenia. Nakładkę nakleja się na panel, a oznaczenia na brzegach pozwalają ustawić pokrętło programatora na właściwym programie. Co ważne, nakładki są przeźroczyste i nie przeszkadzają w korzystaniu z urządzeń innym domownikom, ponieważ nie zasłaniają nazw programów.

Więcej informacji, takich jak instrukcja obsługi nakładki znajdziecie  na stronie akcji.

strona akcji http://www.siegnijpo6zmysl.pl/

Ta strona używa Cookies! Dzięki temu możemy lepiej dostosować treść do Twoich oczekiwań. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę
Jest OK.
x